O MNIE

Moje malowanie zaczęło się od zamiłowania, pasji, przyjemności. Do dziś twierdzę, że…
 „gdy nie maluję to tracę humor”
Coraz większa liczba klientek, zajęte terminy pokazały mi, że nie tylko ja się w tym spełniam ale i spełniam oczekiwania. To polecenia i wracające klientki cieszą najbardziej.
Po paru latach, gdy doszłam do wniosku, że nie umiem bez tego żyć i z makijażem chce związać swoje życie zawodowe rozpoczęłam szkołę wizażu w Warszawie. Uzyskałam tytuł Makeup artist. Rozwinęłam się, zaczęły się sesje zdjęciowe, pokazy mody, współpraca z agencjami modelek. Jednak nigdy nie zrezygnowałam z klientek indywidualnych i wciąż satysfakcje daje mi upiększanie każdej pozornie „zwyczajnej kobiety”.W makijażu nigdy nie kieruje się jedynie modą ale staram się słuchać i spełniać to o co mnie proszą. Dużo osób ceni mnie za umiejętność dopasowania makijażu do urody a nawet temperamentu. Wielką wagę przywiązuje do koloru, gdyż właściwie dobranym można osiągnąć efekt świeżości a barwa niewspółgrająca może postarzyć i przygasić naturalny blask.To co na pewno mnie wyróżnia to zaangażowanie, każdego traktuje z szacunkiem, do każdego makijażu tak samo się przykładam i dopracowuje ze szczegółami. Lubię swoją pracę także za to, że poznaje wspaniałych ludzi, wiele moich klientek to moje koleżanki i przyjaciółki.

Pracuje na kosmetykach: MAC, Clarins, Zoeva, Nabla, Dior, Anastasia Beverly Hills, Lancome, 
Moje sukcesy:
  • szkoleniowiec przy wprowadzaniu na rynek linii profesjonalnych kosmetyków marki KOBO
  • organizator i prowadząca warsztaty w ramach akcji „Akademia piękna z Glazel”
  • specjalista zaproszony do programu „Rozmowy w toku” i przeprowadzający lekcję „Makeup bez skalpela”
  • członek teamu specjalistów przygotowujących metamorfozy kobiet w programie „Rozmowy w toku” pod przewodnictwem Tomasza Jacykowa
  • charakteryzator na planie filmowym mini serialu „Wrzuć na luz”